کارتخوان سیار

برنامه ریزی دستگاه کارتخوان

برنامه ریزی دستگاه کارتخوان

آشنای با برنامه ریزی دستگاه کارتخوان

در سایت دستگاه سیار شما با برنامه ریزی دستگاه کارتخوان، مزایای استفاده از برنامه ریزی دستگاه کارتخوان و کاربردهای آن  بیشتر آشنا می شوید پس تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

در این روزها همه ما با دستگاه کارتخوان در مغازه ها و فروشگاه ها در ارتباط هستیم و کمتر کسی وجود دارد که از کارتخوان استفاده نکرده باشد. و با وجود دستگاه کارتخوان کمتر کسی از خرید نقدی استفاده می کند. و با افزایش دستگاه کارتخوان به طرز چشمگیری خرید نقدی کم شده است.و یکی از الزامات کار این است با تعمیر دستگاه کارتخوان آشنا باشیم که در بروز مشکل بتوان آن را تعمیر کرد.

برنامه ریزی دستگاه کارتخوان به شما این امکان را می دهدکه در هر مکانی که باشید با استفاده از کارت عابر بانک خود خرید خود را به راحتی انجام دهید. از امکاناتی که این دستگاه دارد این است که در هر زمان که خواستید قبوض ماهیانه یا حساب خود را چک کنید به راحتی بتوانید این کار انجام دهید.

در پایانه های فروش کار با این دستگاه آسان است و کافی است فقط کارت خود را بکشید و مبلغ مورد نظر را وارد بعد از تایید و وارد کردن رمز کارت خود مبلغ از حساب شما کم می شود. بعد از انجام این مراحل دستگاه کارتخوان 2 رسید یکی برای خریدار و دیگری برای فروشنده صادر می کند.

این رسید به این معنا است که تمام مراحل به درستی صورت گرفته است و همچنین می توانید بعد از انجام کار موجودی حساب بانکی خود را چک کنید.

مزایای استفاده از برنامه ریزی دستگاه کارتخوان

افرادی که از دستگاه کارت استفاده می کنند با استفاده از کارتخوان می توانند مبلغی که برای خرید نیاز است را پرداخت کنند بدون اینکه بخواهند از چک یا پول نقد استفاده کنند.

افرادی که از کاتخوان استفاده می کنند به جای پول نقد از مشتری با کشیدن کارت حساب بانکی خود را شارژ کنند و از لحاظ امنیتی هم بهتر است که به جای وچه نقد کمتر در اختیار ساقان قرار می گیرد و همچنین صندوق حساب بانکی افزایش می یابد.

فروشندگان در فروشگاه ها از شمردن پول زیاد پشت یر هم راحت می شوند.

مشکل وچود پول به مشتری وجود ندارد.

دشواری و هزینه پول در ساعات پایانی روز و پرداخت به بانک را از بین می برد.

برنامه ریزی دستگاه کارتخوان اجزای

مانیتور

دستگاه کارتخوان

چاپگر رسید

بارکد خوان

نرم افزارهای EPOS

راه اندازی برنامه ریزی دستگاه کارتخوان

برنامه ریزی دستگاه کارتخوان

برنامه ریزی دستگاه کارتخوان

این دستگاه را میتوان در مراکز فروش، بوفه ها، رستوران، فروشگاه های بزرگ، پیک های موتوری و یا هتل استفاده می شود. از کارت های سالم برای خرید و کارتخوان استفاده می شود. نه از کارت های شکسته یا خم شده. این کارت ها که از بانک صادر می شود نوار مشکی رنگ دارند و در دستگاه کارتخوان باید به طور کامل ارتباط برقرار کند.

نرم افزار مناسبی با در نظر گرفتن فضای کاری انتخاب کنید.

پایگاه داده محصولات را ایجاد کنید

کاربران و کارمندان جدید اضافه کنید.

سیستم های پرداخت را تنظیم کنید.

وارد نرم افزار شوید.

مقابله با هک برنامه ریزی دستگاه کارتخوان

شرکت خای توزیع دستگاه کارتخوان برای چلوگیری از هک این دستگاه ها، رمزهای گوناگونی برای این سیستم تعریف کرده اند. لایه امنیتی صندوق از چهار حرف تشکیل شده است. که داخل نرم افزار پایانه فروش با یک مقدار ثابت تعریف می شود.

که توسط پشتیبان و پذیرنده صندوقدار قابل تغییر است. این رمز که از قبل تعیین شده اند با راهنمای استفاده از آن توسط پشتیبان به صندوقدار تحویل می دهند.

حهت جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی، صندوقدار باید مطابق با راهنمای استفاده از دستگاه کارتخوان رمز را عوض کند. و در صورتی که رمز را سه مرتبه اشتباه وارد کردید، رمز از کار می افتد و برای امنیت بیشتر، باید توسط پشتیبانی یا پذیرنده دوباره تعریف شود.

این مسئله هک فقط برای از بین رفتن اطلاعات دستگاه های کارتخوان نیست. و باید مبلغ درون کارتتان و اطلاعات آن را هم در مقابل افراد سودجو و هکرها محافظت کنید.

وظیفه دستگاه کارت خوان در پایان روز

شما یک گزارش از میزان تراکنش هایتان در پایان هر روز باید دریافت کنید. که دستگاه POS این امکان را به شما می دهد. تمامی تراکنش های شما به روش های پرداخت تقسیم می کنید مانند چک، پول نقدی، کارت هدیه و… برای تهیه گزارش می توانید از موبایل، رایانه و دستگاه کارتخوان استفاده کنید.

برای اطلاع بیشتر در مورد برنامه ریزی دستگاه کارتخوان در سایت با کارشناسان و متخصصان در این زمینه درارتباط باشید.

بیشتر بخوانید
شرایط دریافت مجوز دستگاه های کارت خوان

نوشته های مشابه

4 دیدگاه در “برنامه ریزی دستگاه کارتخوان

 1. سارا گفت:

  برنامه ریزی دستگاه کارتخوان نکات مهمی را مطرح کرده است

 2. سمیه گفت:

  من از مفاله برنامه ریزی دستگاه کارتخوان استفاده کردم و مشکلم حل شد .

 3. امید گفت:

  مقاله برنامه ریزی دستگاه کارتخوان در سایت پکس پوز خلی مفید بود.

 4. دانیال گفت:

  با این‌متن به راحتی کارتخوانم را برنامه ریزی کردم مرسی از سایتتون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.